Skip to content

Ułamki września: Kraków Business Run, Parsley i FOB

Witajcie Kochani! Właśnie zakończył się najprzyjemniejszy miesiąc w roku. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam wrzesień! Może powodem jest nowy początek, z którym nierozerwalnie kojarzy mi się ten miesiąc? A może moje urodziny, które w tym roku były naprawdę niezwykłe? Jedno jest pewne! Ten miesiąc był naprawdę intensywny! Do minimalnat.com dołączyła moja siostra, spełniłam swoje największe marzenie i własnie przygotowuje się do podróży życia. Wydarzyło się też kilka innych, małych rzeczy…

Ułamki września

Wydarzenie: Kraków Business Run

We wrześniu, po raz kolejny miałam zaszczyt wspierać fundację Jaśka Meli w krakowskiej edycji Poland Bussines Run. O dziwo, okropny upał nie przeszkodził w pobiciu mojego ubiegłorocznego rekordu, choć na mecie byłam przekonana, że jest dużo gorzej, niż w rzeczywistości było. Może dlatego, że podeszłam do całego wydarzenia na większym luzie, niż rok temu? Nie stresowałam się i robiłam to wszystko dla zabawy :) Takie ściganie się z samym sobą daję najwięcej satysfakcji.. Poza tym, spójrz prawdzie w oczy, ściganie się z innymi uczestnikami, przy mojej kondycji, nie wchodzi w grę 😉

Atmosfera na tego typu wydarzeniach jest niesamowita, wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak wspaniali są ludzie. Zdarzyło mi się przyspieszyć, bo ktoś z kibiców krzykną „Nie poddawaj się! Dasz radę!”. I na prawdę dałam radę, na prawdę się nie poddałam! Więc jeśli czytają mnie teraz ludzie, którzy bili nam brawo na mecie, którzy zdzierali gardło dopingując biegaczy – chciałabym Wam bardzo podziękować! To naprawdę wspaniałe!

Ułamki września (2)

Muzyka: Julia Pietrucha – „Parsley”

Kiedy usłyszałam, że Julia Pietrucha nagrywa płytę podeszłam do tej wiadomości bez entuzjazmu. Pomyślałam sobie, że to kolejna z Celebrytek, która będzie próbowała swoich sił jako piosenkarka. Rezultat takich prób jest zwykle mierny, więc nie zaprzątałam sobie tym głowy zbyt długo. Aż do momentu, kiedy w radiowej Trójce usłyszałam pewien utwór, jak się później okazało autorstwa Julii. Lekkie w brzmieniu, ciężkie w treści piosenki uprzyjemniły mi wrzesień. Trafiają na stałe do mojej play listy, a Julie od tej pory przestaje nazywać Celebrytką, ale trafia na moją własną, prywatną listę prawdziwych Artystów.

Płytę „Parsley” w całości możecie znaleźć na jej youtubowym kanale.

 

Podcast: Finanse bardzo osobiste

Marcinowi kibicuje od dawna i jestem wierna czytelniczka jego bloga. A że jestem też nałogowa słuchaczką podcastów, nagrania Marcina na stale zagościły na mojej play liście. Ostatnio zaprosił do siebie Jacka Walkiewicza, znanego w Polsce mówce motywacyjnego i autora książek Pełna MOC życia i Pełna MOC możliwościW trzydziestym odcinku podcastu Finanse Bardzo Osobiste Panowie rozmawiali o marzeniach, motywacji, wychodzeniu ze swojej strefy komfortu i prawdziwym, głębokim doświadczaniu życia. Słuchałam tej rozmowy już trzy razy, a za każdym razem wynoszę z niej coś innego. Jestem pewna, że Wy również uznacie ten wywiad za wartościowy.

FBO 030: Niech moc będzie z Tobą! Jacek Walkiewicz gościem FBO.

Mam nadzieję, że w to piękne niedzielne popołudnie będziecie mieć chwilkę czasu, żeby podzielić się z nami Waszymi ułamkami września! Serdecznie Was do tego zachęcam.

Wspaniałego dnia!

Natalia
Bloglovin Instagram Facebook
Zapisz

  • Gratuluję z całego serca pobicia rekordu, choć wiem, że to dla Ciebie tylko przyjemny efekt uboczny :) Z tą Julią Pietruchą, to rzeczywiście i ja tak do niej podeszłam, gdy przeczytałam w pierwszym zdaniu o niej. Ale wraz z Twoim opisem, włączyłam youtube i przepadłam :) Bardzo przyjemna muzyczka :)
    Pozdrawiam ciepło :)