Skip to content

Planner Capsule Wardrobe – do pobrania!

Witajcie! Jak przygotowania do weekendu? Jeśli nie macie żadnych planów, mam coś dla was.

W linku znajdziecie planner Capsule Wardrobe. Co prawda, zrobiłam go dla siebie, ale mam nadzieję, że choć jedna z was skorzysta z tego pliku. W okienka przy nazwie danej rzeczy wpisuje jej indywidualny numer, a w okienku „Pasuje do” numery rzeczy pasujące do tego elementu.

 Planner Capsule Wardrobe

Za to już specjalnie dla was :) przygotowałam dodatkową stronę z akcesoriami. To, że ja jestem wygodna i nie wliczam butów nie oznacza, że i wy musicie tak postępować.

 Planner Capsule Wardrobe AKCESORIA

WP_20141114_10_24_08_Pro

Kilka porad przed…

1. W swoim poście o tym „Jak stworzyć swoją pierwszą Capsule Wardrobe?” nie opisywałam procesu odgruzowywania mojej szafy, bo myślę, że ten temat został już wyczerpany. Sama nie mogłabym nic dodać.

2. Wspominałam, że nie chce zmusić Was do wyrzucenia całej swojej szafy i zaczynania od nowa. Nie! Pracuj z tym co masz, ale mała pomoc może się przydać 😉

3. Nie musisz budować całej swojej szafy w jednej kapsułce. Może to być Capsule Wardrobe tygodniowa, miesięczna, czy sezonowa. Albo tylko na weekend czy kilkudniowy urlop.

4. Nie bój się wymieniać rzeczy, które się nie sprawdziły. O to przecież chodzi, żeby pozbywać się tego co do nas nie pasuje. Zawsze możesz, to położyć na kupkę „może jeszcze to ubiorę”, która często zmienia się w „oddać/wyrzucić”. Wierzcie mi- przerobiłam to na własnej skórze.

To tyle! Gdyby któraś z was chciała, żebym wprowadziła zmiany w pliku, dajcie znać w komentarzach.

I pamiętajcie:
Less is more, More or less 😉

Pozdrawiam – Natalia
Bloglovin Instagram FacebookZapisz