Skip to content

Listopad – hazard ;)

Hellloo :)  Tak jak wam obiecałam miesiąc temu, co miesiąc mam wyliczać rzeczy, które zrobiłam pierwszy raz w życiu. Listopad nie był spektakularny, ale zrobiłam coś czego nigdy w życiu nie robiłam: kupiłam sobie zdrapki w kolekturze Lotto. Niby nic, ale już rozumiem hazardzistów. Ten dreszczyk emocji, kiedy zdrapujemy okienka… W myślach już wydawałam te tysiące, które wygrałam!

Niestety, nie było mi dane zostać milionerką.

Pierwszy raz w życiu…

              …kupiłam sobie zdrapki w kolekturze Lotto

listopad (12)

…byłam na „kulkach”.

listopad (13)

A co wydarzyło się w listopadzie?

listopad (6)

 1. Przyjmowałam gości. To trochę kłopotliwe na 10m2 :)
 2. Zamawiałam buty na ślub Sylwii. Polecam firmę Akcent2 z Krakowa. Robią buty na wymiar, Ty wybierasz sobie fason i kolor. I ilość KRYSZTAŁÓW!
 3. Znalazłam idealny peeling! Ziaja: liście manuka pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom – na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

 

Długie, ciemne wieczory uprzyjemniałam sobie blaskiem świec. Mam nadzieję, że robi tak wiele z was… Pamiętajcie! Rozpieszczanie siebie jest równie ważnie jak obdarowywanie bliskich.

listopad (14)

W centrach handlowych święta już na dobre, a ja każdy wieczór spędzam nad moim podręcznikiem do Angielskiego. Uczę się bardzo dużo jak na wzorowego ucznia przystało. ; – )  Trochę przeszkadza mi fakt, że pomiędzy kursem, a rozpoczęciem pracy mam 3 godziny wolnego… Staram się, jednak dobrze to wykorzystać!listopad (3)

A co robiłam z moją kilkugodzinną przerwą pomiędzy zajęciami, a pracą?

listopad (2)

 1. Obserwowałam tłumy ludzi czekających na otwarcie H&M w dniu premiery kolekcji Wanga. Zdjęcie zrobione o 7 rano, czyli trzy godziny przed otwarciem sklepu. Kolejka już się zakręca!
 2. Opierałam się pokusom.
 3. Umawiałam się na kawę z dawno niewidzianymi znajomymi.
 4. Chodziłam do kina na poranne seanse.

 

W listopadzie przyjechała do nas moja bratanica, więc weekendy spędzałam z nią.  Basen, wycieczki i kulki! To także rzecz, którą robiłam pierwszy raz w życiu.  :)  Świetna sprawa! Wspomnienie radości i śmiechu mojej bratanicy zachowuje w sercu na lata, to była naprawdę wyjątkowa sobota :)

listopad (7)

Ale nie jedyna! Kiedy na dworze zimno zaszywamy się w domowych pieleszach…

listopad (8)

 1. Walczymy z nową obsesją Kusi, którą jest „Kraina Lodu”.
 2. I kiedy mówię, że to prawdziwa obsesja, nie przesadzam! Którą koszulkę wybrać? Trudna decyzja!
 3. I Elsa, czyli najładniejsza szmacianka na świecie.
 4. Kot z psem też nie opuszczają domu. Przesiadują w nim długie, długie godziny i wcale nie chcą wychodzić na zewnątrz.

 

Pozostając jeszcze w kocim temacie. Zadał sobie ktoś z was trud, żeby obejrzeć wszystkie odcinki „Alfa”? Listopad upłynął mi w towarzystwie tego właśnie miłośnika kotów :)

listopad (5)

W naszym domu trwa remont, trwa w najlepsze na obu piętrach. Ja jakoś ratuje swój pokój przed kurzem i pyłem. Jesteśmy już na finiszu, a Listopad spędziłam z mamą w marketach budowlanych.

listopad (1)

 1. Rewelacyjny Kubek z „Majstra”,
 2. Kryształowe klamki, moje marzenie!
 3. I marzenie mojej mamy- bujany fotel na taras za …1500zł!

 

Z moją siostrą z kolei odwiedzam sklepy meblowe. Ktoś szuka białych krzeseł lub srebrnych ramek? Nie szukajcie w sieci-napiszcie do mnie! Znam na pamięć bieżący asortyment WSZYSTKICH sklepów!

listopad (9)

Oczywiście, sama też nie byłam bez winy. Szukałam idealnych kloszy dla moich lamp. Obie kupiłam na Allegro za 20 i 8 złotych. Opłaca się czasami kupić coś z angielską wtyczką :)

listopad (10)

Andrzejki! Był ktoś? Ja najbardziej lubię właśnie tą pogańską imprezę, niż przereklamowanego Sylwestra :) Może dlatego, że 1 grudnia mam imieniny  :) Nie miałam za bardzo pomysłu na jakiś ekstrawagancki strój wiec dodatki pożyczyłam od siostry. No powiedzcie same, czy ta torebka nie jest przepiękna?  (Sabrina Pilewicz: Asti)

listopad (11)

Zaproszę Was jeszcze do foto wyzwania u Kameralnej. Sama też biorę udział, co możecie śledzić na moim Instagramie. Podsumowanie opublikuje na swoim blogu po Świętach :)

listopad (4)

A jak wasz listopad?

Pozdrawiam Natalia
Bloglovin Instagram Facebook