Skip to content

Fotograficzny Kalendarz Adwentowy u Kameralnej

Hellooo : ) W tym roku postanowiłam wziąć udział w fotograficznych wyzwaniu, które pojawiło się u Kameralnej. Od dawna obserwuje rożne tego typu projekty, które pojawiają się na blogach i bardzo, bardzo podoba mi się ich efekt :)

A jak mi poszło?

listopad (4)

Dzień 1. Ulubiony gadżet: Nawigacja- dostałam na gwiazdkę od Mamy. Tylko ja wiem, ile razy przydała mi się w kraju jak i zagranicą. Przydatna rzecz dla osób, które tak jak ja stresują się jazda samochodem 🚗 Uwielbiam podróże, a z nawigacją czuje się jakbym miała cały świat zasięgu ręki. Sam panel nawigacji często zabieram na zagraniczne wycieczki, dzięki temu zawsze wiem jak trafić do hotelu :)

1

Dzień 2. Pysznie: Uwielbiam podejmować moich przyjaciół. Stół wygląda jak na kinderbalu ale im więcej koloru tym lepiej!

2

Dzień 3. Moja praca: W mojej pracy najważniejsi są ludzie. I wiadomości, które sobie przekazują. Nie ma nic piękniejszego niż karteczka, która czeka na Ciebie w deszczowy poranek na klawiaturze.

3

Dzień 4. Kolory jesieni: Jesień to wyprawy po brązowe grzyby! Najlepiej całą rodziną.

4

Dzień 5. Czytam: Czytam coś lekkiego , coś praktycznego i coś co skłania do przemyśleń.

5

Dzień 6. Prezent:  6 grudnia, Jest druga w nocy a ja właśnie skończyłam pakować prezenty 🎅 W tym roku wszyscy coś dostaną, nie tylko dzieci ☺😃 ale o tym sza! Takie małe upominki ode mnie dla moich bliskich :)

6

Dzień 7. Leniwy poranek: Czasem żałuję,  że oddałam mój telewizor babci, ale tylko czasami.

7

Dzień 8. Rodzina: Moja mama i tata, filary naszej rodziny: ponad 30 lat razem.

8

Dzień 9. Relaks: Najlepiej na basenie z moja bratanicą. Obie uwielbiamy pływać

9

Dzień 10. Mój dom: Posprzątany, oświetlony, oczekujący gości. Wtedy lubię go najbardziej.

10

Dzień 11. Kawa: Thanks coffee for all you do ☕💋 Najfajniejszy kubek świata, czyli wspaniały prezent od mojej koleżanki.

11

Dzień 12. Dłonie: Ile dłoni tyle historii, a każda warta poznania.

12

Dzień 13. Słodki: Słodki towarzysz treningów. Choć teraz, kiedy biegam na coraz dłuższe dystanse on często zostaje w tyle.

13

Dzień 14. Moja pasja: Podróże, ludzie i ich historie ✈

14

Dzień 15. Biały: Biały to kolor sukni ślubnych. W swoim życiu byłam na ponad 20 ślubach (liczę tylko te po ukończeniu 18 roku życia), na 8 byłam albo druhną albo świadkiem. Wielu ludzi jest wstrząśniętych kiedy im o tym mówię. Ale takie są fakty, nikt tak dobrze nie pomaga w tym stresującym dniu jak ja. Mówią to wszyscy moi znajomi :)  A że nowina szybko się roznosi często proszą mnie bym towarzyszyła im w tym wyjątkowym dniu. W następnym roku dobijamy do 24 ślubów, a liczba mojego „świadkowania” zaokrągli się do 10 .

15

Dzień 16. Nowe: Nowe perfumy od mojej siostrzyczki. Czyli imieninowy prezent.

16

Dzień 17. Miłość: Miłość to ludzie, rodzina i ta mala bałaganiara, która kocha drzewa ❤

17

Dzień 18. Na stole: Nowy kubek, lakiery do paznokci i Mandarynki 😍 czyli kontrolowany bałagan.

18

Dzień 19. Ja: Wiele wcieleń i wiele obliczy w jednej kobiecie

19

Dzień 20. Wygodnie: Jemu na pewno.

20

Dzień 21. Ulubiony kolor: To nie pastele, to konkretny nasycony róż. Kocham ten kolor. Niebałaganka mówi, że to magenta :)

21

Dzień 22. Dekoracja: Jeszcze 2 dni :)

22

Dzień 23. Choinka: w naszym domu to zbiór przypadkowych, pozornie niepasujących do siebie elementów – tak jak nasza rodzina. I to właśnie jest piękne!!!!

23

Dzień 24. Wigilia: W oczekiwaniu na gości.

24

I jak wam się podoba? Myślę, że te zdjecia bardzo dużo mówią o mnie. Przede wszystkim , że bardzo kocham swoich bliskich. To ludzie, na których zawsze mogę liczyć.

Dziękuje Dorocie, że pomogła mi to sobie uświadomić. Choć, to chyba prawda, którą wszyscy znamy i nosimy w naszych sercach.

 

Pozdrawiam Was wszystkich! Szczęśliwego Nowego roku!!!

Natalia
Bloglovin Instagram Facebook  • Piątka za magentę! 😀 A refleksje co do zdjęć mam podobne. U mnie też najważniejsi są bliscy i choć nie ma ich na każdym zdjęciu, to pierwsza myśl przy każdym ujęciu była o mojej rodzinie :)

    • Właśnie widziałam Twoje posumowanie! Jest świetne! :) Myślałam, że zostanę posądza o ckliwość- ale widzę, że wielu ludzi ma podobne wartości jak ja :)

  • Bardzo fajne podsumowanie, dzięki niemu można poznać Ciebie bliżej :) Chciałabym być gościem w Twoim domu i zajadać takie przepyszne i pięknie wyglądające przekąski :)

    • Dziękuje! Świetne wyzwanie! I muszę powiedzieć, że bardzo dobrze sie bawiłam. Teraz mój instagram świeci pustkami kiedy zabrało Foto wyzwania :)

  • Kubek od koleżanki genialny 😀 Przemyślenia dotyczące wyzwania bardzo trafne. Mi ono też wiele uświadomiło.

    • Pewnie rzeczy, które obie już od dawna wiedziałyśmy :)

  • Pingback: Grudzień – udział w foto-wyzwaniu | Minimalnat()