Skip to content

Capsule Wardrobe: Listopad

Dzień dobry! Ach, uwielbiam grudzień! Dlatego tak bardzo cieszę się z ZAKOŃCZONEGO Listopada. To dla mnie zawsze miesiąc, który mija i nic ciekawego w nim się nie dzieje :)

W tym miesiącu moja Capsule Wardrobe jest bardziej bogata w elementy, ma ich aż 14. Nadchodzą zimne dni i jeszcze zimniejsze noce, wiec dorzuciłam kilka cieplejszych rzeczy. Temperatura zobowiązuje!

Kolejną nową rzeczą są buty. Czas iść do przodu i zniszczyć część mojego zimowego obuwia. Podziwiam kobiety, które maja jedną parę botków na sezon, ale ja tak nie mogę. Traktuje buty jak bieliznę, dbam o nie i staram się nie chodzić w jednej parze cały tydzień. Niestety, zapomniałam o kozakach. Czego żałowałam cały miesiąc.

Kolorystyka jak widać – ponura, listopadowa.

Capsule3

 1. Koszula: SH. Gruba, mięsista bawełna i usztywniony kołnierzyk. Dlatego wolę męskie koszule.
 2. Koszula: New Yorker. Kupiona 2 lata temu. Bardzo przyjemna, ale trochę odstręcza mnie fakt, że jest z cienkiej, prześwitującej bawełny.
 3. Koszula: Big Star. Mam ją już kilka lat, kupiłam, kiedy pracowałam w tej sieciówce. Mimo poszukiwań nie mogę znaleźć równie dobrego odpowiednika.
 4. Bluza: Mohito. Ukradziona z szafy ciężarnej siostry. Chyba już ze mną zostanie. Moja pierwsza bluza w życiu, myślę, że nie ostatnia.
 5. Sweter: New Yorker. Kupiony jako listopadowy element mojego wyzwania 12 Pieces.
 6. Podkoszulka: TALLY WEiJL. Tania, ale nie najlepszej jakości. Przekonałam się do szarości, ale następnym razem poszukam czegoś w 100% wykonanego z bawełny.
 7. Marynarka:New Yorker. Zaskakujące, ale pośrednio to prezent od siostry, kupiłam sobie ją za bony prezentowe, które od niej dostałam.
 8. Marynarka:Bershka. Luźny, ciekawy fason. I za tą inność lubię ją najbardziej.
 9. Spodnie:H&M. Kupiłam je dość impulsywnie, łamiąc tym samym wyzwanie 12 Pieces. Granatowe, po pierwszym praniu strasznie się poskręcały. Szwy oplatają moją nogę jak spirala- doprowadza mnie to do szału i marzę o pozbyciu się tych spodni.
 10. Spodnie:H&M. Kupiłam je dość impulsywnie, łamiąc tym samym wyzwanie 12 Pieces. Czarne są genialne, nie rozstaje się z nimi od kilku miesięcy.
 11. Spódnica: NN. Nie przewidziałam, że nadruk będzie spływał z tej spódnicy z każdym kolejnym praniem. Chciałabym kupić sobie podobny model w pepitkę, ale tkany.
 12. Botki: @. Kupione pod presją czasu, najchętniej bym je wywaliła, ale ze zwykłego skąpstwa postanowiłam je zniszczyć w tym sezonie, żeby za rok kupić sobie buty lepszej jakości.
 13. Buty: Melissa Ultragirl Special. Idealne, gumowe baleriny na deszczowy listopad.
 14. Botki: @. Czarne workery do biegania po mieście.

 

Tydzień I

C8

Tydzień II

C82

Tydzień III

C81

Tydzień IV

C83 - Kopia (2)

Tydzień I

 • Poniedziałek: Ruszamy z eksploatacją mojego nowego swetra z New Yorkera.
 • Wtorek: Nowy miesiąc, nowe wyzwania i czerwona szminka na ustach!
 • Środa: Idę na łatwiznę. Bluza i jeansy – świetne połączenie.

C8 - Kopia (2) Sweter: New Yorker  Spódnica: NN Botki: Naszyjnik: Cubus Zegarek:@ /// Koszula: SH Marynarka:Bershka Spodnie:H&M Botki: Naszyjnik: NN ///  Bluza: Mohito Spodnie:H&M Buty: Melissa Ultragirl Special Zegarek:@

 

 • Czwartek: Kolejny długi dzień. Wstaję wcześnie rano i wracam na chwilkę do domu, żeby zjeść obiad i zrobić zdjęcie.
 • Piątek:  Czas na zmianę opon. Oczywiście, jak co roku mylę swoje opony z oponami mojej bratowej. Krótka wizyta zamienia się w rajd w te i z powrotem. Na swoją obronę powiem, tylko że ma zimówki tej samej marki co ja. Różnią się jedynie rozmiarem… niestety.
 • Sobota: Czas na kulkowe szaleństwo z moją bratanicą.

C8 - Kopia Koszula: Big Star Sweter: New Yorker Spodnie:H&M Buty: Melissa Ultragirl Special Naszyjnik: Cubus Zegarek:@  /// Podkoszulka: TALLY WEiJL Marynarka:New Yorker Spodnie:H&M  Buty: Melissa Ultragirl Special Zegarek:@ Szal: Mango  ///  Sweter: New Yorker Spodnie:H&M  Buty: Melissa Ultragirl Special Naszyjnik: NN

 

Tydzień II

 • Poniedziałek: Wielu z was cieszyło się długim weekendem. Nie ja. Ruszam do pracy!
 • Wtorek: 11 listopada- dzień jak co dzień. Śpię do oporu i jadę do pracy. W Stanach nikt nie świętuję. Nie komentujmy tej szopy, którą mam na głowie….  😉
 • Środa: W biurze więcej ludzi, oni dopiero zaczynają swój tydzień – ja jestem już na półmetku.

C82 - Kopia (2) Koszula: New Yorker Marynarka:Bershka Spodnie:H&M Botki: @ Buty: Melissa Ultragirl Special Botki: @ Naszyjnik: NN Zegarek:@ /// Koszula: Big Star Spodnie:H&M Botki: @ Naszyjnik: Chiński sklepik  ///  Koszula: Big Star  Spódnica: NN Botki: @ Pasek:@ Bransoletki: Mango

 

 • Czwartek: Znów angielski, znów prawie trzy godziny przerwy pomiędzy kursem i pracą.
 • Piątek:  Nareszcie mogę się wyspać!!!
 • Sobota: Spędzona w centrum handlowym z mamą, robimy zakupy na cały miesiąc.

C82 - Kopia Koszula: New Yorker  Sweter: New Yorker Spodnie:H&M Botki: @  /// Podkoszulka: TALLY WEiJL Marynarka:Bershka Spodnie:H&M Botki: @ Naszyjnik: H&M Zegarek:@ ///  Bluza: Mohito Spodnie:H&M Botki: @ Zegarek:@

 

Tydzień III

 • Poniedziałek:  Moje ukochane perły, wspaniały prezent od siostry.
 • Wtorek: Dzisiejszy dzień będzie najdłuższym, najbardziej męczącym w tym miesiącu. Pobudka o 4, kurs włoskiego, kurs angielskiego i nadgodziny w pracy prawie do 1 w nocy…
 • Środa: …dlatego w środę będę spała do 12.

C81 - Kopia (2)Koszula: SH  Spodnie:H&M Buty: Melissa Ultragirl Special Naszyjnik: Cubus Zegarek:@ /// Bluza: Mohito Spódnica: NN Botki: Zegarek:@ /// Koszula: Big Star Sweter: New Yorker Spodnie:H&M  Botki: @ Naszyjnik: Cubus Zegarek:@

 

 • Czwartek: Dziś od rana wiem jak zapełnić lukę pomiędzy zajęciami i pracą. Wybieram się na seans o 11: „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Sympatyczna komedia, polecam!
 • Piątek:  Jeszcze tylko jeden dzień i weekend :)
 • Niedziela: Kolejny dzień w kinie, moje vouchery, które dostałam w pracy są ważne tylko do 26 listopada, stąd te częste wizyty w kinie.

C81 - KopiaKoszula: SH  Marynarka:New Yorker  Spódnica: NN Botki: @  /// Podkoszulka: TALLY WEiJL Marynarka:New Yorker Spodnie:H&M  Botki: @ Naszyjnik: SuperPharm /// Koszula: SH  Spodnie:H&M Botki: @ Naszyjnik: NN

 

Tydzień IV

 • Poniedziałek: Każdy uśmiechałby się tak szeroko wiedzą, że czeka go tylko trzydniowy tydzień pracy.
 • Wtorek: Stawiam na luz, dziś kolejne zajęcia z włoskiego o 7:30.
 • Środa: Wychodzę z pracy wcześniej, jutro Święto Dziękczynienia, więc świętuje z moimi Amerykańskimi kolegami :)

C83 Koszula: New Yorker Bluza: Mohito Spodnie:H&M Botki: @ /// Podkoszulka: TALLY WEiJL  Marynarka:Bershka Spodnie:H&M Botki: Naszyjnik: H&M Zegarek:@ /// Koszula: New Yorker Marynarka:New Yorker Spodnie:H&M Botki: Zegarek:@

 

 • Piątek: Odwiedzam dziś moja ukochana kuzynkę, nie widziałyśmy się ponad pól roku!
 • Sobota:  Wspaniała zabawa andrzejkowa z moimi przyjaciółmi. Nie korzystam, więc z mojej Capsule Wardrobe, ale sięgam po coś innego. :)

C83 - Kopia Podkoszulka: TALLY WEiJL Marynarka:New Yorker Spódnica: NN Botki: Naszyjnik:H&M /// Sukienka:H&M Marynarka:New Yorker  Buty: @ Torebka: Siostry- „ASTI” Sabrina Pilewicz Naszyjnik: Siostry- NN

 

Jeszcze nie zdecydowałam, czy w grudniu też pojawi się „Capsule Wardrobe”. Powiem szczerze, że bardzo męczy mnie pamiętanie o robieniu zdjęć, kiedy mój dzień tak niesamowicie się skrócił (dzięki moim dwom kursom językowy). Zazwyczaj w dniu publikacji podsumowania, już mam gotowy grafik na kolejny miesiąc, a teraz muszę zgłosić nieprzygotowanie!

Obrazicie się, jeśli w styczniu nie będzie „Capsule Wardrobe”?  Hmmmm?

Pozdrawiam Natalia :)
Bloglovin Instagram Facebook